top of page

Olga Dzene

Līderība, komunikācija, novērtēšana

Līderības attīstības eksperte, konsultante un trenere ar 20 gadu pieredzi personāla un organizāciju vadības jomās.

Vada mācības biznesa vadības, līderības attīstības, komunikācijas, sadarbības, personības attīstības un personāla vadības jomās.


Kā sertificēts un aktīvi praktizējošs koučs ar 10 gadu pieredzi strādā ar dažāda līmeņa vadītājiem biznesa un valsts pārvaldes organizācijās.


Konsultē kompetenču modeļa izveidē, ieviešanā, darbinieku atlases un novērtēšanas procesos, attīstības vajadzību diagnostikas, attīstības plānošanas un darba izpildes vadības jomās, personāla attīstības sistēmu izveidē, atbalsta vīzijas, misijas un vērtību izstrādē un ieviešanā.

Olga Dzene
Izglītība
  • Studē Biznesa vadību doktorantūrā RISEBA.

  • Maģistra grāds organizāciju psiholoģijā, Latvijas Universitāte.

  • Baltic Coaching Centre un Rīgas Koučinga skolas sertifikāti individuālajā un komandas koučingā (akreditēti Starptautiskajā Koučinga federācijā – ICF).

Profesionālā pieredze
  • Latvijas Koučinga federācijas (ICF Latvija) valdes locekle.

  • SIA “Fontes Executive Search” vecākā konsultante un valdes locekle.

  • Latvijas Organizāciju psiholoģijas biedrības valdes locekle.

  • AS “BTA” personāla departamenta direktore.

Atsauksmes
Pasniedzēja ar ļoti augstu kompetenci. Daudz personīgo piemēru un darbs ar praktisku situāciju analīzi. Kurss ļoti, ļoti noderīgs. Paldies pasniedzējai un visai komandai. (Korporatīvais kurss – Līderības attīstības mācības)
Ļoti patīkama, zinoša un kompetenta pasniedzēja! Iegūtas jaunas zināšanas un rīki kurus izmantot Darba efektivizācijā! (Publiskais kurss – Kompetenču intervija)
Super! Viss ļoti patika, ļoti noderīga informācija. Apspriedām daudz aktuālās reālās situācijas, atradām risinājumus. Iemācīja daudz rīku, ko esmu jau pielietojusi praksē. (Korporatīvais kurss – Efektīva vadītāja ABC)
Olgas vadībā veicām personīgo kompetenču attīstību, izmantojot koučinga metodi. Pirmo reizi sastapos ar šādu metodi un esmu pārsteigts par tās vienkāršību un tajā pašā laikā tās efektivitāti. Nodarbību laikā, nepiespiestā atmosfērā ar koučinga palīdzību sevī atradu daudzu attīstības jautājumu atbildes. Īsa laikā sapratu un mainīju savu komunikācijas veidu, līdz ar to uzlabojās vadītāja organizatoriskā efektivitāte. Ar uzviju sasniedzām izvirzītos attīstības mērķus, kā arī nospraudām sasniedzamos mērķus turpmāk. Liels paldies par doto iespēju, kolosālo sadarbību un sarunām, kuru laikā, dabūju milzīgu pozitīvo lādiņu. Noteikti iesaku, jebkura līmeņa vadītājiem, izmantot koučinga metodi un arī pats ceru pēc kāda laika atkārtot nodarbības. (Individuālais koučings)bottom of page