top of page

Maija Mežule

Personīgā attīstība, novērtēšana

Klīniskā un veselības psiholoģe, jaunākā vadītāju kompetenču novērtēšanas projektu vadītāja, konsultante.

Šobrīd ir Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas un savas privātprakses klīniskā un veselības psiholoģe. 


Sadarbību ar TRIVIUMS uzsākusi 2018. gadā. Vada kompetenču novērtēšanas un attīstības projektus, sniedz atgriezenisko saiti pēc 360 grādu novērtēšanas, kā arī vada lekcijas par izdegšanu darbavietā latviešu, angļu un krievu valodā.

Maija Mežule
Izglītība
  • Latvijas Universitātes maģistra grāds psiholoģijā.

  • Latvijas Universitātes bakalaura grāds psiholoģijā.

Profesionālā pieredze
  • Lekciju vadīšana par izdegšanu darbavietā.

  • Ādažu Brīvās Valdorfa skolas izglītības psihologs.

  • Prakse.lv interaktīvo forumteātra nodarbību vadītāja.

  • Edmunda Vanaga psihologa prakses psihologa asistents.

Atsauksmes
Trenere ir ļoti zinoša. Var just, ka viņai šī tēma ir aizrāvusi, jo pārzina gan teoriju, gan praksi. Varēja padalīties ar vairākām tehnikām, kuras var piekopt ikdienā, lai justos resursu pilnāks, justos labāk. Paldies par sniegtajām zināšanām. (Korporatīvais kurss - Izdegšana darbavietā – 21. gs. slimība. Cēloņi un risinājumi)
Ļoti vērtīga informācija mūsu sarežģītos laikos. Maija Dobele ļoti kvalitatīvi, dziļi un saprotami pasniedz informāciju. No sirds rekomendēju. (Korporatīvais kurss - Izdegšana darbavietā – 21. gs. slimība. Cēloņi un risinājumi)
Maija prata ieinteresēt, izskaidrot un likt paskatīties uz tēmu no dažādiem rakursiem. Jādomā par saviem resursiem. Jāmeklē prieks. Jāattīsta darbības, lai samazinātu vai atrisinātu stresa situācijas. (Korporatīvais kurss - Izdegšana darbavietā – 21. gs. slimība. Cēloņi un risinājumi)

bottom of page