top of page

Edgars Lapiņš

Argumentācija, kritiskā domāšana

Pieredzes bagāts mārketinga un biznesa stratēģijas vadītājs un konsultants ar vairāk kā 13 gadu darba pieredzi vadošos amatos dažādās organizācijās. Ir kritiskās domāšanas un zinātnes popularizēšanas kustības SkeptiCafe aizsācējs.

Vada apmācības kritiskās domāšanas un lēmumu pieņemšanas tēmās un sniedz iedvesmojošas lekcijas par izturību un motivāciju “Ultramaratona domāšana”.


Ar savu pieredzi un zināšanām palīdz uzņēmumiem pieņemt pārdomātus un uz datiem balstītus lēmumus, attīstīt kritisko domāšanu un problēmrisināšanas prasmes, izstrādāt ilgtspējīgas biznesa stratēģijas mainīgos tirgus apstākļos.

Edgars Lapiņš
Izglītība
  • Rīgas Ekonomikas augstskolas (Stockholm School of Economics in Riga) bakalaura grāds ekonomikā un uzņēmējdarbības vadībā.

Profesionālā pieredze
  • Insights & Customer Offering Baltijas vadītājs Luminor bankā.

  • Coffee Address Holding, Baltijas biznesa vienības vadītājs.

  • Accenture mārketinga un komunikācijas vadītājs Latvijā.

  • Brain Games mārketinga un stratēģijas vadītājs.

  • Lektors Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

  • DDB Latvija stratēģiskās plānošanas departamenta vadītājs.

  • Reverta (Parex banka) ERP digitālās transformācijas projekta vadītājs.

  • TEDx Riga satura kurators.

Atsauksmes
Visfantastiskākā un iedvesmojošākā lekcija ko biju dzirdējusi pēdējo gadu laikā. Pārbagāta ar informāciju un dzīves pieredzi, kas man uzliek mērķi: darīt un darīt vēl vairāk, jo tu to vari! Jūs esat iedvesmotājs noticēt sevi. Milzīgs PALDIES! (Korporatīva lekcija - Ultramaratona domāšana vadītājam)
Šis seminārs būs izcils iedvesmas avots ikvienam, kurš ikdienā saskaras ar dažāda satura informācijas izvērtēšanu un vēlas paaugstināt pieņemto lēmumu pamatotību. Īpaši iesaku vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, jaunu produktu izstrādātājiem un pārdevējiem - izcili! Galvenais ieguvums no semināra - jēgpilnu lēmumu pieņemšanas prasmju pilnveidošana, kā arī ieskats ar tēmu saistītos zinātniskos pētījumos. (Lēmumu pieņemšana nenoteiktības apstākļos)
Lieliski! Paldies, ļoti aizraujoši, izglītojoši un iedvesmojoši! Dzīvīgi un brīvi. Ļoti laba enerģija visā lekcijā ar personīgo pieredzi! (Lekcija “Ultramaratona domāšana”)

bottom of page