top of page

Krista Vāvere

Prezentācija, mediju treniņš

Mediju, komunikācijas, prezentāciju prasmju un runas trenere, konsultante, žurnāliste ar vairāk nekā 25 gadu praktisko pieredzi.

Vada prezentācijas prasmju treniņus, komunikācijas treniņus un mediju treniņus.

Krista Vāvere
Izglītība
  • Maģistra grāds sociālās un kultūras antropoloģijā Latvijas Universitātē.

  • Zināšanas papildinājusi Itālijā (“ZeLIG Dokumentālā kino, televīzijas un jauno mediju skola”) un Dānijā (“Baltic Media Centre”).

Profesionālā pieredze
  • Autore, scenāriste un dokumentālo filmu scenāriju autore producentu apvienībā “Hansa Media”.

  • Scenāriste, radošā direktore un žurnāliste producentu apvienībā “Labvakar”.

  • Raidījumu vadītāja un diktore Latvijas Televīzijā.

Atsauksmes
Patika pasniedzējas spēja iedrošināt un iedvesmot attīstīties gan treniņā, gan ticot saviem spēkiem, arī turpmāk. (Korporatīvais kurss – Pārliecinoša prezentācija©)
Ļoti uzteicami ir iepriekšēja Triviums sagatavotība, jo tēmas sakrīt ar mūsu darba specifiku, nav vispārīgu tēmu par laikapstākļiem. (Korporatīvais kurss – Mediju treniņš)
Visjēgpilnākās nodarbības. Vērtīgs saturs, pieredzes stāsti, praktiski darbi. Un pāri visam - godīgums un cilvēcība. Paldies Kristai! (Korporatīvais kurss - Kā runāt trāpīgi online vidē)
Vēlos izteikt lielu pateicību Jums, Krista! Paldies par profesionalitāti, cieņpilno attieksmi, gan pret auditoriju kopumā, gan katru nodarbības dalībnieku individuāli. Izcili! (Korporatīvais kurss - Kā runāt trāpīgi online vidē)

bottom of page