top of page

Juris Baltačs

Kritiskā domāšana, komunikācija

Argumentācijas, kritiskās domāšanas un labākas komunikācijas treneris.

Darbojas bezpeļņas kritiskās domāšanas un zinātnes popularizēšanas projektā SkeptiCafe. Argumentēšanas prasmi attīstījis iesaistoties Latvijas debašu kopienā. Juris ir piedalījies vairākos Latvijas un starptautiskos debašu turnīros gan kā dalībnieks, gan kā tiesnesis. 


Juris ir liels zinātnes entuziasts, interesējas par zinātnes un tehnoloģijas ietekmi uz sabiedrību.


Vadījis podkāstu "Svarīgās detaļas", kurā sarunājās ar dažādiem cilvēkiem, kā piemēram, Vairu Vīķi-Freibergu, Ingu Spriņģi, Valdis Zatleru, Kristu Vāveri, un daudziem citiem. Ar podkāsta viesiem viņš runāja par gūtajām atziņām, darot savu darbu un dzīvē kopumā.


Šobrīd ir jaunākais programmētājs uzņēmumā MAK IT.

Ar TRIVIUMS sadarbojas kopš 2022. gada. Vada kritiskās domāšanas, argumentācijas un labākas komunikācijas treniņus latviešu un angļu valodā.

Juris Baltačs
Izglītība
  • Maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, Banku augstskola.

  • Bakalaura grāds uzņēmējdarbības vadībā, Banku augstskola.

Profesionālā pieredze
  • Sellfy digitālā mārketinga speciālists.

  • Infinitum Google Ads speciālists.

  • UniCredit Bank pārdošanas nodaļas asistents.

Atsauksmes
Paldies, lekcija bija ļoti saturīga un noderīga, uz daudzām lietām lika paskatīties citādi. Kompetents un atraktīvs lektors. (Korporatīvais kurss - Kā nošķirt signālu no trokšņa informācijas pārpilnības laikmetā)
Uzzināju jaunas lietas, bija vērtīgi un interesanti. (Korporatīvais kurss - Kā nošķirt signālu no trokšņa informācijas pārpilnības laikmetā)

bottom of page