top of page

Reinis Upenieks

Vadība, komunikācija, sadarbība

Sertificēts psihologs un psihologs-pārraugs (supervizors) specializējies darba un organizāciju psiholoģijas, kā arī klīniskās un veselības psiholoģijas jomās.

Konsultē un vada mācības vadītprasmju, līderības attīstības, komunikācijas, sadarbības, organizāciju efektivitātes, personības attīstības un personāla vadības jomās.

Reinis Upenieks
Izglītība
  • Zinātniskā grāda pretendents izglītības zinātnēs Latvijas Universitātē.

  • Psiholoģijas bakalaura un maģistra grāds Latvijas Universitātē.

  • Sertificēts pirmās palīdzības pasniedzējs, instruktors.

Profesionālā pieredze
  • Ārkārtas un pirmās palīdzības izglītības attīstības vadītājs Rīgas Stradiņa universitātē, kur īsteno arī simulācijā balstītas izglītības principus.

  • Pacientu drošības konsultants un mācību vadītājs, klientu apkalpošanas daļas vadītājs, kvalitātes vadības daļas vadītājs Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā.

  • Pasniedzējs Latvijas Universitātē, biznesa augstskolā Turība un Valsts izglītības satura centrā.

  • Personālvadības konsultants un mācību vadītājs dažādās valsts pārvaldes iestādēs.

Atsauksmes
Ļoti daudzpusīgs treniņš. Reinis labi izvilka sāpīgās tēmas no komandas. Labas diskusijas. (Korporatīvais kurss – Komandas sadarbība hibrīdmodelī)
Ļoti noderīga informācija par lietām, kuras ikdienā liekas pašsaprotamas. (Korporatīvais kurss – Iekšējais klients un es)
Kurss bija interesants. Varējām apspriest daudz darba ietekmējošas tēmas. Pasniedzējs bija ļoti atvērts auditorijai un ļoti zinošs. (Korporatīvais kurss – Vadītprasmju teniņš)
Jauna informācija, praktiski uzdevumi, kas deva iespēju uz ikdienišķām situācijām paskatīties savādāk. (Korporatīvais kurss – Stresa vadība)

bottom of page